Adres: https://goo.gl/maps/PPWAstD5dyK2

Hotel Podravina posiada wieloletnią tradycję. Pokoje i apartamenty są doskonale wyposażone.  Hotel położony jest blisko przedmieścia, wśród nienaruszonego, naturalnego otoczenia regionu Podravina, jest idealnym wyborem dla Ciebie i Twoich partnerów biznesowych, jak również dla turystów i całych rodzin.
W hotelu i restauracji panuje przyjemna i przytulna atmosfera, dzięki której możesz poznać nowych ludzi i się zrelaksować. Możesz także doświadczyć magii lokalnej kuchni i zapewnić swoim partnerom biznesowym niezapomniane, gastronomiczne doświadczenia.
Restauracja może pomieścić do 300 gości.
Organizowane są tu przyjęcia, obiady, kolacje, prezentacje oraz inne rodzaje imprez.
Dla wszystkich gości jest darmowy parking, który posiada również parę miejsc dla autobusów.
Recepcja hotelowa jest czynna całodobowo i jest zawsze gotowa do przyjęcia gości, o każdej porze. Na całym obszarze hotelu jest bezprzewodowy, darmowy internet.
Hotel Podravina położony jest w centrum Koprivnica i jako miejski hotel jest idealnym
miejscem na wakacje dla indywidualnych gości i grup, ale też doskonale sprawdzi się jako miejsce na wydarzenia i spotkania biznesowe.

Hotel posiada 60 pokoi i 3 apartamenty z łazienką, mini barem, telefonem, telewizją satelitarną, internetem, klimatyzowaną restauracją, najwyższej jakości lokalną i międzynarodową kuchnią, salą na zorganizowane spotkania, profesjonalne konferencje, prezentacje i seminaria, z nowoczesnym sprzętem technologicznym.  Dodatkowo hotel oferuje możliwość zorganizowania wesel, bankietów, cocktail party, festiwali oraz wielu innych podobnych wydarzeń.

Adres strony internetowej hotelu: http://www.hotel-podravina.hr/index.php?ln=EN 

 

  • podravina
  • podravina2
  • podravina3
  • podravina4
  • podravina5